יום חמישי, 23 במאי 2013

גוף האישה זו יצירת אומנות, במהלך החיים גוף האישה עובר שינויים רבים שהיפה בהם קורה בתקופת ההריון.
תקופת ההריון היא תקופה מיוחדת ואינטימית שמלווה ביופי והעצמה נשית וזוגית.תקופת ההריון היא בהחלט אחת התקופות לה אני מתגעגעת כל פעם מחדש, ההתרגשות, האינטימיות, הבעיטות והשיהוקים הקטנים ולכן עבורי לצלם נשים בהריון מזכה אותי להנות מאותם רגעים שוב ושוב דרך אותן נשים יפיפיות.

סשיין שכזה מלווה בהמון אינטימיות עם המצולמים ומתעד את אחד הרגעים המאושרים בחיי אמא ואבא לעתיד וזו הסיבה שהוא קודם כל צריך להיות מהנה וכייפי ולכן אני אוהבת ללכת עם המצולמים למקום בו הם מרגישים הכי בנוח ופשוט להנות יחד איתם מהחוויה.


בואו נודה גם באמת, לפעמים ההריון מביא איתו גם דברים פחות נעימים כמו סימני מתיחה, כתמים ושלל תופעות שלא הכרנו קודם...פעמים רבות שמעתי מנשים שעשו צילומי הריון שהן קיבלו דיסק עם כל החומר שצולם ללא כל עיבוד או ריטוש, מה שהביא את חלקן לגנוז מרבית מהתמונות מבלי שאיש מלבדה ראה אותם. חשוב לי לאין שיעור שהתמונות שיתקבלו בידי הזוג  תהיינה יצירת אומנות קטנה שהכוכבים בה הם הזוג/האישה/המשפחה.
אצלי כל התמונות שניתנות לזוג עוברות עיבוד, ריטוש וצבע.

בטרם הצילומים אני משוחחת עם הזוג על מנת להכיר אותם ולהתאים להם את המיקום והסגנון.
לצילומי ההריון ניתן להביא את בני הזוג, הילדים ואת חיות המחמד שרק יוסיפו לחוויה ולתוצאה הסופית.

אז נתראה אצלכם :)


תגובה 1:

Unknown אמר/ה...

איזה צילומים יפהפיים ומרגשים! אין ספק שהריון ולידה הם מהארועים החשובים ביותר בחיינו כבני אדם, לא משנה כמה אנו מתקדמים וממלאים חיינו בפנאי ותחביבים.

http://www.imaba.co.il/article.php?pid=3581